MENIU

„Avia Solutions Group“ arena pristatė Erdvių nuomos gidą

2022-01-27

Vilniaus „Avia Solutions Group“ arena nutarė spręsti dažnai galvos skausmą keliantį klausimą – kur rengti asmeninį arba įmonės vakarėlį? Arena pristatė Erdvių nuomos gidą, palengvinsiantį žmonių gyvenimą, kurie sostinėje ieško erdvės vakarėliams su kolegomis, partneriais, šeima ar draugais.

Arenos interneto svetainėje esantis Erdvių nuomos gidas leidžia lankytojams vos per 30 sekundžių išsirinkti iš 30 arenos erdvių. Atsakius į kelis anketos klausimus lankytojai gauna tinkamiausius erdvių variantus su kainomis, o taip pat kvietimą pasirinktą erdvę išbandyti nemokamai.

„Arena yra didelis pastatas, todėl natūralu, jog peršasi mintis, kad arena jūsų renginiui ar vakarėliui gali būti per didelė. Visgi, turime daugybę įvairių erdvių, kurias puikiai galite išnaudoti tiek renginiui arenoje vykstant, tiek jam nevykstant. Dėl šios priežasties tinkamą erdvę arenoje sau ras kelios dešimtys ar keli tūkstančiai žmonių“, - teigia „Avia Solutions Group“ arenos pardavimų vadovė Aneta Lauciuvienė.

Arenos atstovė pastebi, kad populiariausios arenos erdvės yra VIP ložės. Šias erdves dažniausiai nuomojasi įmonės, kurios jas išnaudoja labai įvairiai: naujų klientų paieškoms, verslo susitikimams su partneriais, įmonės vakarėliams ar darbuotojų motyvacijai. Nors praeityje ložių nuoma būdavo ilgesniam laikotarpiui, pastaruoju metu išpopuliarėjo ir vienkartinės nuomos variantai.

„Anksčiau manydavau, kad ložes galima nuomotis tik ilgesniam laikui, bet neseniai sužinojau apie vienkartinę ložės nuomą. Todėl kartu verslo partneriais nutarėme tai išbandyti per Marijono Mikutavičiaus koncertą. Ką galiu pasakyti – visiems labai patiko: nestovėjome eilėse, turėjome privačią erdvę, padavėjos aptarnavo mus asmeniškai. Ateityje tikrai kartosime“, - teigė renginių organizavimo ir vadybos agentūros „1 Vienintelis“ vadovas Mantas Kazlauskas.

Dauguma lankytojų VIP ložes nuomojasi su tikslu gerai praleisti laiką kartu su draugais ar kolegomis, tačiau tikrai netrūksta ir tokių, kurie arenos erdves išnaudoja strategiškai. Pavyzdžiui, statybos ir interjero parodą „Super Namai“ organizuojantis Darius Jokubaitis arenoje ne tik rengia parodą, bet randa klientų ir partnerių.

„Įprastai nuomojuosi arenos ložę tik sporto renginiams, daugiausia krepšinio varžyboms. Jų metu sukviečiu įvairių su statyba susijusių įmonių atstovus – elektrikus, santechnikus ir įvairius rangovus. Taip užmezgu naujas pažintis, randu klientus bei vystau verslo santykius, todėl ir puikiai praleidžiu laiką, ir turiu „win-win“ situaciją verslo prasme“, - atskleidė D. Jokubaitis.

Arenoje reguliariai vyksta ir didesnio formato privatūs įmonių vakarėliai ar konferencijos, kurioms specialiai adaptuojama pagrindinė arenos erdvė, virstanti „Cozy“ ar „Confer“ erdvėmis. Nepaisant to, pastaruoju metu itin didelio susidomėjimo taip pat sulaukia ir erdvės mažesnio formato vakarėliams ir pobūviams.

„Šiemet arenoje turėjome jau ne vieną privatų įmonės renginį, kam pritaikėme pagrindinę salę pagal kliento poreikius. Buvo ir ne vienas gimtadienis, kurį atšvęsti lankytojai nuomojosi „DELFI TV Lounge“ erdvę arba kitų mūsų arenos barų zoną. Vieni tai darė, kai arenoje vyko koncertas ar krepšinis, bet vis dažniau pasirenkama erdvė, kai arenoje jokie renginiai nevyksta“, - teigia arenos renginių skyriaus vadovė Olga Zacharova.

Erdvių nuomos gidą galite rasti „Avia Solutions Group“ arenos interneto svetainėje ASGarena.lt, skiltyse „Lankytojams“ arba „Verslui“. „Tikimės, kad šis įrankis padės žmonėms rasti puikią erdvę renginiui ar vakarėliui, o taip pat parodys, kiek daug įvairių erdvių arenoje turime po vienu stogu“, - pridūrė O.Zacharova.