MENIU

„Basketball Holding Company“ kreipėsi į LKL dėl licencijos gavimo

2022-02-03

Naują Vilniaus krepšinio klubą kurianti bendrovė „Basketball Holding Company“ (BHC) kreipėsi į Lietuvos krepšinio lygą (LKL). Oficialiame laiške BHC teigia svarstanti įvairius būdus, kaip būtų galima patekti į LKL, todėl teiraujasi konkrečių reikalavimų, kuriuos naujoji komanda turėtų atitikti.

„Šiuo metu analizuojame situaciją ir svarstome kelis galimus būdus, kaip sukurti komandą, galinčią žaisti Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Vienas iš įmanomų ir mums žinomų būdų – komercinis, kuomet kandidatuojantis krepšinio klubas, atitinkantis tam tikrus lygos reikalavimus, tampa oficialiu LKL nariu. Kreipdamiesi šiuo prašymu į Jus, maloniai prašome nurodyti, kokius konkrečius veiksmus turime atlikti bei kokias sąlygas atitikti, siekiant šiuo nurodytu komerciniu būdu tapti LKL komanda“, - dėstoma BHC rašte.

Būsimo krepšinio klubo prezidento pareigas eisiantis Rimantas Kaukėnas džiaugiasi galimybe grįžti į savo gimtąjį miestą bei atskleidė, kad naujoji komanda kurs tarptautinę bendruomenę, tad Lietuva neapsiribos.

„Labai džiaugiuosi, kad galėsiu tęsti darbus savo gimtajame mieste ir galiu patvirtinti, jog netolimoje ateityje Vilniuje turėsime naują krepšinio komandą. Mūsų tikslas – turėti aukščiausiose Lietuvos ir Europos krepšinio lygose reguliariai žaidžiančią komandą ir kurti visokeriopą vertę tiek Lietuvos valstybei, tiek tarptautinei klubo bendruomenei“, - teigė R. Kaukėnas.

„Kuriame ne tik naują komandą, bet ir tarptautinę krepšinio bendruomenę, kurią kviesime prisidėti ir prie klubo kūrimo sprendimų, ir prie jo valdymo procesų. Tarptautines rinkas ketiname pasiekti eksportuodami krepšinį, o krepšinio patirtis Lietuvos rinkoje gerinsime pasitelkdami inovatyviausias technologijas, kurias arenoje įdiegsime rekonstrukcijos metu“, - pridūrė būsimo Vilniaus klubo prezidentas Rimantas Kaukėnas. 

Būsimo klubo namų aikšte taps po 2022 metų rudenį startuosiančios rekonstrukcijos naujai atidaryta Vilniaus „Avia Solutions Group“ arena, kuri taps pažangiausia bei didžiausia Baltijos šalyse: per krepšinio rungtynes talpins iki 16,5 tūkst. žiūrovų, o per koncertus galės talpinti net iki 20 tūkst. žmonių.