MENIU

Atskleista, kaip atrodys atsinaujinusi „Avia Solutions Group” arena

2022-06-10

Penktadienį buvo viešai pristatyti architektų biuro „Unitectus“ projektiniai siūlymai, kaip po rekonstrukcijos galėtų atrodyti Vilniaus „Avia Solutions Group“ arena.

Anot projekto autorių, planuojant arenos atnaujinimo projektą buvo sprendžiami keturi uždaviniai: atnaujinti įvaizdį, pertvarkyti vidines erdves ir padaryti jas patogesnėmis naudotojams, pagerinti salės akustiką, pagerinti energetinį efektyvumą.

„Norime būti žingsniu priekyje, todėl siekiame tapti moderniausia ir technologiškai pažangiausia arena Baltijos šalyse. Dirbame prie salės transformacijos procesų automatizavimo ir pažangių sprendimų integracijų, didelį dėmesį skiriame akustikai”, - teigia Andrius Žiauberis, „Avia Solutions Group“ arenos direktorius.

Anot jo, atnaujinant infrastruktūrą yra siekiama ženkliai pagerinti lankytojo patirtį arenoje, todėl yra dirbama ties visų arenos erdvių atnaujinimu, kurios padės mažinti eiles ir užtikrinti operatyvų aptarnavimą.

„Taip pat kursime visus metus dirbančias erdves, kad lankytojai galėtų arenoje lankytis ne tik renginių metu, bet ir kitomis dienomis. Didelę dalį investicijų skirsime pastato fasado atnaujinimams, todėl kardinaliai pasikeis arenos išvaizda - pastatas taps šiuolaikiškas ir modernus”, - dėsto arenos vadovas.

Rudenį prasidėsiantys didžiausios sostinės renginių erdvės atsinaujinimo darbai turėtų trukti iki metų.

„Tikime, kad arenos atsinaujinimas išeis į naudą tiek šalies renginių rinkai, tiek Vilniui ir visai Lietuvai, kaip renginių traukos centrui, kas skatins turizmą ir stums kultūros sektoriaus kartelę į viršų”, - priduria A.Žiauberis.