MENIU

Paaiškėjo, kada po remonto duris atvers „Avia Solutions Group“ arena

2022-11-30

Rugsėjo mėnesį remonto darbams užsidariusi Vilniaus „Avia Solutions Group“ arena skelbia apie sugrįžimą. Didžiausia sostinės renginių erdvė atskleidė, jog duris atvers 2023 metų pavasario pabaigoje ir jau kviečia organizatorius rezervuoti datas antrajai metų pusei.

Spalio mėnesį 18 metų gimtadienį atšventusioje arenoje šiuo metu pertvarkomi ir didinami koridoriai, barai, rūbinės ir kitos erdvės, didinamas lankytojų aptarnavimo vietų skaičius, atnaujinamas interjero dizainas, iki 10 proc. didinamas arenos vietų skaičius. Taip pat atnaujinama ir plečiama arenos TV sistema, numatoma pramogų ir žaidimų zona, diegiamos automatinės maisto ir gėrimų sistemos, modernūs LED ekranai VIP aukšte.

„Norime, kad lankytojų patirtis arenoje būtų dar sklandesnė. Išplėsta TV sistema leis lankytojams matyti kas vyksta salėje net ir leidžiant laiką koridoriuose. Siekiame, kad lankytojas kuo daugiau laiko mėgautųsi renginiu, o ne stovėtų eilėse, todėl plataus automatinių aptarnavimo vietų dėka eilės mažės, o aptarnavimas greitės“, – teigia „Avia Solutions Group“ arenos vadovas Andrius Žiauberis.

Šalia daugybės fizinių atnaujinimų sostinės arena taip pat kuria mobiliąją programėlę, kuri padės didinti įsitraukimą, supaprastins ir pagreitins aptarnavimą, padės naviguoti arenoje ir visokeriopai gerins lankytojų patirtį tiek renginio metu, tiek jo belaukiant.

„Avia Solutions Group“ arena savo socialiniuose tinkluose pasidalino vaizdo įrašu, kuriame žiūrovams leidžia išvysti remonto darbų eigą pastato viduje.

„Avia Solutions Group“ arenos darbai įsibėgėja:

„Kaip 2004 metais, kai buvome pirmąja Lietuvos arena, taip ir dabar norime būti žingsniu priekyje. Siekiame tapti viena iš technologiškai pažangiausių arenų Baltijos šalyse. Dėl to investuojame ne tik į lankytojo patirties gerinimą, bet nepamirštame ir organizatorių patirties. Dirbame ties salės transformacijos procesų automatizavimu, pažangių sprendimų integracijomis, atnaujiname apšvietimą”, – teigia arenos vadovas.

„Nors arena užsidariusi, jaučiame nemažą susidomėjimą iš organizatorių, kurie dažnai teiraujasi apie mūsų progresą. Džiaugiamės, kad jau rezervuota nemažai datų antrojoje 2023 metų pusėje. Tikime, kad šis atsinaujinimas išeis į naudą tiek šalies renginių rinkai, tiek Vilniui ir visai Lietuvai, kaip renginių traukos centrui, kas skatins turizmą ir stums kultūros sektoriaus kartelę į viršų”, – priduria A. Žiauberis.

Planuojama, kad nuo 2023/24 metų sezono „Avia Solutions Group“ arena taip pat taps šiemet savo istoriją rašyti pradėjusios „Wolves“ krepšinio komandos namų aikšte. Dėl šios priežasties arenoje ženkliai augs krepšinio renginių kiekis.