MENIU

Ar didžiausiam pasaulio cirkui Vilniuje pavyks pasiekti rekordą?

2022-12-07

Didžiausias pasaulio cirkas „Cirque du Soleil“ ateinančią vasarą aplankys ne tik Vilnių, bet ir Rygą bei Taliną. Šį rugpjūtį Vilniuje vykę cirko šou „Corteo“ pritraukė virš 18 tūkst. žiūrovų, o iš viso cirko pasirodymus Lietuvoje yra matę per 120 tūkst. žmonių. Ar cirkui sostinėje pavyks pasiekti lankomumo rekordą?

Cirko trupė kitose Baltijos šalyse pasirodymų yra surengusi ir anksčiau, tačiau įprastai sėkmė nusišypsodavo būtent lietuviams. Visgi, šįkart cirkas su įspūdinguoju OVO šou aplankys visas tris šalis: Estiją (birželio 1-4 d., Talinas), Lietuvą (birželio 8-11 d., Vilniaus „Avia Solutions Group“ arena) ir Latviją (birželio 15-18 d., Ryga)

Iki šiol mūsų sostinėje jau pristatyti šeši cirko šou: „Saltimbanco“, „Alegria“, „Quidam“, „Varekai“, „Toruk – the First Flight“ ir „Corteo“. Populiariausias iš jų – 2019 metais viešėjęs „Toruk“ šou – sostinėje pritraukė virš 20 tūkst. Nepaisant to, prognozuojama, kad ateinančią vasarą vyksiantis OVO šou gali pamušti šį rekordą.

Cirko trupės žinutė Lietuvai –

Pirmą kartą 2009 metais Kanadoje pristatytą OVO šou gyvai matė jau per 7 milijonus žmonių 155-iuose miestuose, 26-iose šalyse. OVO – tai spalvinga ir jaudinanti kelionė po vabzdžių pasaulį, kupiną nuolatinio veiksmo ir trykštančios energijos.

Šou nagrinėja biologinės įvairovės grožį, todėl, šalia nuostabių akrobatinių triukų, žiūrovai susipažįsta su kiekvieno iš veikėjų asmenybe ir skirtingų vabzdžių rūšių galimybėmis. OVO trupėje dirba 100 žmonių iš 25 valstybių, o pats šou pavadinimas portugalų kalba reiškia „kiaušinį“, nes kiaušinis yra gyvybės simbolis.

OVO pristatomasis klipas:

Monrealyje įkurtas „Cirque du Soleil“ iš gatvės akrobatų grupės išaugo į didžiausią pasaulio cirko trupę. Kanados organizacija per beveik 40 metų gyvavimo laikotarpį tapo pramogų rinkos lyderiais, kuriančiais pasaulinio lygio patirtis šešiuose žemynuose. Nuo cirko įkūrimo, „Cirque du Soleil“ šou jau gyvai matė per 220 milijonų žmonių septyniasdešimtyje šalių.

„Cirque du Soleil“ tiesiog netelpa žodyje cirkas. Jie nesiliauja stebinti savo kūrybiškais sprendimais, talentu ir plečia žmogaus galimybių ribas su kiekvienu pasirodymu. Smagu, kad žiūrovai visose Baltijos šalyse turės galimybę išvysti OVO, kuris nepaliks abejingų, nes tai tikras kūrybiškumo ir energijos užtaisas“, – teigia cirko pasirodymus visose Baltijos šalyse organizuojančios įmonės „Seven Live“ vadovas Tomas Inčikas.

 

OVO pasirodymų Vilniuje tvarkaraštis (bilietus platina Bilietai.lt):

 

2023 m. birželio 8 d. – 19:30 val.

2023 m. birželio 9 d. – 19:30 val.

2023 m. birželio 10 d. – 15:30 val.

2023 m. birželio 10 d. – 19:30 val.

2023 m. birželio 11 d. – 17:00 val.