MENIU

Lietuvos renginių rinkos legenda P. Poškys baigia karjerą

2023-05-24

Petras Poškys visuomenėje nėra itin žinomas, tačiau Lietuvos renginių rinkoje – jis tikra legenda. Vyras renginių rinkai atidavė net 38 metus savo gyvenimo, o praėjusią savaitę, kitą dieną po 68-ojo gimtadienio, paskelbė išeinantis į užtarnautą pensiją.

P. Poškys karjerą renginių rinkoje pradėjo dar 1985 metais Vilniaus Sporto rūmuose, kur dirbo 19 metų. 2004 metų vyras įsidarbino tuometinėje Vilniaus „Siemens“ (dabar – „Avia Solutions Group“) arenoje, tapusia pirmąja universalia renginių arena Lietuvoje. Čia jis rūpinosi renginių įgyvendinimu, techniniu aptarnavimu ir priežiūra.

Per dar beveik 19 metų, praleistų arenoje, vyras dirbo prie tokių renginių, kaip Europos krepšinio čempionatas, Pasaulio salės futbolo čempionatas, šeši didžiausio pasaulio cirko „Cirque du Soleil“ šou, Pasaulio ledo ritulio čempionatas, Edo Sheerano, Lanos Del Rey, „Depeche Mode“, Kylie Minogue, „Metallica“ ar Bryano Adamso koncertai.

Pastarąjį renginių sezoną P. Poškys taip pat dirbo su „Wolves“ krepšinio klubu ir rūpinosi jų namų rungtynių Alytaus arenoje techniniu įgyvendinimu, prisidėjo prie „Avia Solutions Group“ arenos atnaujinimo darbų.

Paklaustas, kokį patarimą duotų jaunam žmogui, P. Poškys atšauna: „Svarbiausia stengtis ir norėti, dėti pastangas, nes be jų – nieko nebus. Aš irgi kažkada buvau žalias, bet patirtis ateina su laiku. Negalvoju, kad esu toks geras, kaip sako kiti, bet vis vien smagu girdėti gerus žodžius“.

Daug metų kartu su P. Poškiu dirbę kolegos negailėjo jam pagyrų, tuo metu „Avia Solutions Group“ arenos vadovas Andrius Žiauberis prisipažino daug iš Petro išmokęs.

„Petras yra tikras darbštumo ir lojalumo pavyzdys. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi galėjęs dirbti kartu ir semtis iš jo neįkainojamos patirties. Tokio darbuotojo norėčiau palinkėti bet kuriai organizacijai, o mes jam linkime gerai pailsėti ir sutelkti energiją ties hobiais, nes puikiai žinom, kad toks žmogus tikrai nesėdės rankų sudėjęs“, – teigia A. Žiauberis.

Gerų žodžių negailėjo ir „Seven Live“ renginių organizatorius Tomas Inčikas: „Kai pradėjau čia dirbti 2008 metais, Petras jau tada buvo legenda. Tai kaip jį pavadinti dabar, po dar penkiolikos metų darbo ir atsidavimo savo amatui?“.